Міжнародна школа практичної психології

Міністерство освіти і науки України

    Національний авіаційний університет

«Створи своє майбутнє  з нами»

Міжнародна школа практичної психології

На базі Центру експертизи та сертифікації освітніх та наукових програм діє Міжнародна школа практичної психології. Школа підвищує кваліфікацію та надає практичну допомогу широкому загалу бажаючих (практичним психологам, фахівцям з соціальної роботи, корекційним педагогам, психотерапевтам, студентам, магістрантам, та всіх зацікавленим особам) за такими напрямами:

І. Інклюзія – підтримка людей з особливими потребами

ІІ. Підвищення рівня психологічної компетентності

ІІІ. Практична психологія

І. «Інклюзія – підтримка людей з особливими потребами» діє експериментальна загальна програми з підвищення кваліфікації «Імплементація програми розвитку і навчання в різноманітних середовищах – Прикладний аналіз поведінки (англ. Applied behavior analysis, ABA)». Обсяг програми – 300 навчальних год, та розрахована на 2 роки, включає організацію теоретичного та практичного навчання. По закінченню кожного модуля учасники отримають сертифікат державного зразка НАУ та авторський сертифікат Доктора Терези Сіансіоло, (Dr. Theresa Scott Cianciolo M.A, M.S, Ph.D), які є накопичувальними та враховуються в загальний обсяг навчальних годин, необхідних для підвищення кваліфікації. В рамках програми пропонується перелік семінарів та практичних занять з проведенням тренінгів, спрямованих на підвищення психологічної компетентності батьків дітей з психічними розладами та запобіганню емоційного та професійного вигорання фахівців, які їх супроводжують.

ІІ. «Підвищення рівня психологічної компетентності» діє програма “Сучасні психокорекційні технології – метод Символдрама» – обсяг програми – 905 год. Розрахована на 3 роки, включає організацію теоретичного та практичного навчання. По завершенню навчання слухачі отримають свідоцтва про підвищення кваліфікації ННІНО НАУ та сертифікат Асоціацій організацій розвитку Символдрами – Кататимно-імагінативної психотерапії ( АОРС КІП). В рамках програми пропонується перелік семінарів та практичних занять з проведенням тренінгів, спрямованих на підвищення рівня компетентності практичних психологів на етапах діагностики та психокорекційної роботи.

  ІІІ. «Інноваційні технології сучасної практичної психології» обсяг програми – 184 год. В рамках програми пропонується наступні розділи з практичної психології:

1. «Психічна травма. Психологічна допомога постраждалим внаслідок військових конфліктів. Методи роботи з психічною травмою.» – 80 год.

2. «Надання екстреної психологічної допомоги особам, які перебувають в умовах надзвичайних ситуацій» – 16 год.

3 .«Вдосконалення рівня володіння психодіагностичними методиками (тести Леонгарда-Шмишека, Кеттела, Роршаха, ТАТ, тест HEND) – 40 год.

4. «Основи психологічного консультування – 40 год               

5.  «Види конфліктів.  Методики їх розв’язання» – 8 год.

Програма пропонує широкий спектр практичних тренінгів та семінарів, які можуть доповнювати зазначену програму за тематикою «Сучасні арт-терапевтичні методики»,   «Подолання агресивної поведінки», «Сучасні методи роботи зі страхами».

По завершенню навчання слухачі отримають свідоцтва про підвищення кваліфікації ННІНО НАУ.

По завершенню навчання слухачі отримають свідоцтва про підвищення кваліфікації ННІНО НАУ та міжнародні сертифікати партнерів.

 Можливий формат роботи  вихідного дня ( по суботах та неділях з 10.00 до 18.00).

За більш детальною інформацією просимо звертатися за адресою:

Навчально-науковий інститут неперервної освіти

03058, м.Київ, пр.Любомира Гузара (Комарова) 1, НАУ, корпус 8, каб. №110

e-mail: maliniam@ukr.net

Контактні особи:

Маліновська Наталія Миколаївна +38( 050)-937-67-60

Бородіна Ірина Володимирівна    + 38( 067)-232-34-50

Вишніченко Сергій Іванович +38 (097) 463 55 15

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *